Nástroje flexideo

Pro usnadnění různých úkonů s aplikací flexideo jsou k dispozici obecné nástroje v podobě programu flexideo tools. Podrobnější popis naleznete zde.

instalátor programu replikátor: setup.exe (aktuální verze)

Tento .NET framework umožňuje snadné doplnění potřebných procesů, které je třeba provádět především z hlediska specifických aplikačních, ale i administračních potřeb. Pro programátory je zde připraven snadný způsob zadávání vstupních údajů, evidence úloh pro každý nástroj a seznam flexideo serverů, se kterými je možné pracovat. Vše je evidováno prostřednictvím pomocných XML souborů ukládaných v pracovní složce. Je zde připravena třída pro komunikaci s flexideo serverem, třída pro práci s typovými XML soubory a mnoho různých pomocných funkcí. Na hotové nástroje je pak možné samostatně prostřednictvím odkazů (zástupců Windows) na jejich podsložky.


Beta verze

Beta verze je i u nástrojů flexideo určena pro užší okruh testerů nejaktuálnější verze, kde v praxi ověřujeme stabilnost nejnovějších vychytávek.

instalátor pro replikátor (beta): setup.exe

Pro zpětnou vazbu se obracejte na některého z partnerů distribuce uvedených v sekci kontaktů.


ReplikátorNástroje flexideoAplikace INTRANETAktualizátor flexideoRůzné výchozí šablony přehledů a složekZáložní server/packageInstalace krok za krokem