O nás - Flexideo

Na začátku byla vize Vaška Kruliše, který měl v hlavě představu o softwaru na míru, jenž by se přizpůsobil v krátkém čase všem požadavkům zákazníka a byl finančně dostupný. Měl navíc štěstí, že potkal člověka, který ho v té myšlence podporoval. Z vize se stala skutečnost, která nese jméno Flexideo. 

 

Vašek brzy pochopil, že svého cíle nedosáhne sám. Postupně postavil kolem sebe silný tým, s kterým rozvíjí svou vizi do rozměrů, které si na začátku neuměl ani sám představit. 

Dnes vidíme, že jsme opravdu dokázali postavit platformu Flexideo, na níž vytváříme softwary na míru snadno a rychle. Často jsme poslouchali, že tudy cesta nevede. Ona však vedla a Flexideo je toho důkazem. 

 

Naší motivací bylo a je pomáhat firmám a institucím v rozvoji jejich vlastního informačního systému. Systému, který se dokáže 100% přizpůsobit aktuálním potřebám za nesrovnatelně nižší náklady a čas ve srovnání s běžným vývojem. Máme ohromnou radost, když vidíme, že se našim zákazníkům díky Flexideo daří a že jim umožňuje fungovat přesně tak, jak oni potřebují. 

 

Na začátku byla vize, na konci stojí Flexideo.

První systém na bázi flexideo jsme zkušebně nasadili již v roce 2005. Od té doby jsme ušli dlouhou cestu vývoje, vylepšování a mravenčí práce nad všemi detaily stability, rychlosti, zabezpečení a uživatelské přívětivosti, abychom mohli nabízet kvalitní řešení za dostupnou investici.

Flexideo je 100% flexibilní = dlouhodobě udržitelné

Flexideo využívá vlastní technologii replikace, která mu umožňuje ve velmi krátkém čase založit nový i měnit stávající informační systém. Právě rychlá reakce na vaše aktuální potřeby dělá z Flexideo dlouhodobě udržitelný systém, a to technologicky i finančně.

Více o replikaci zde.

Lidé

Václav Kruliš

Václav Kruliš

Architekt

Jan Svoboda

Jan Svoboda

Server developer

Petr Mach

Petr Mach

Senior implementátor

Tomáš Kuboušek

Tomáš Kuboušek

Obchod

Vratislav Hybner

Vratislav Hybner

Finance

Marie Plívová

Marie Plívová

Implementátorka

Vojtěch Sotona

Vojtěch Sotona

Implementátor

Petr Klepetko

Petr Klepetko

Implementátor

Tomáš Novotný

Tomáš Novotný

Uživatelská podpora