Není kostka jako kostka aneb Nový modifikátor COMEXu

Připravili jsme zbrusu novou možnost zobrazení položek jako kostiček. Zobrazte je jako zeď nebo seznam, rozložte je do skupinek, počítejte, průměrujte apod.

background-implicit

…i lego vám bude naše kostky závidět!

Nejen tabulkou lze zobrazit data z databáze. Platforma Flexideo proto nabízí mnoho různých forem zobrazení, ze kterých si můžete vybírat při tvorbě stránek vaší aplikace Flexideo.

Když tedy nechcete použít tabulku – i když ty naše jsou opravdu vydařené, můžete svá data ukázat ve formě kartiček, grafů, promítnout do mapy nebo zobrazit třeba jako Ganttův diagram.

Nyní jsme pro vás připravili zbrusu novou možnost zobrazení položek jako kostiček. Zní to fádně, ale nemyslete si, tyhle kostičky jsou chytré. Můžete je zobrazit jako zeď nebo seznam, můžete je také rozložit do skupinek, počítat je, sčítat je, průměrovat je apod.

To ale není vše. Můžete je také promítnout do vývojového diagramu tak, aby bylo hned každému jasné, jaká kostička je v jaké fázi.

No a co že vlastně jsou ty kostičky jsou zač? Opět v duchu Flexideo mohou být čímkoli, od úkolů ve vašem týmu přes zobrazení organizační struktury až po prostý seznam zpráv. Obsah dodáte zcela dle libosti pomocí intranetu.
A pokud není všechno v kostičce vidět, můžete jí přiřadit nástroje, jako je zobrazení detailu, úprava formulářem nebo přidání kostičky nové.

I zobrazení kostiček umí různá kouzla, můžete přiřadit symboly nebo skládat jiné grafické prvky, jako třeba ikonky aj. No a můžete kostičce také přiřadit profilovou fotku a máte hned pěkně vypadající seznam příspěvků.

Využití je už na vás, ale věříme, že kostičky vás nezklamou.

Další články

Všechny články