Nová korporátní identita nebo pouhá změna sídla?

background-implicit

Stěhování firmy je vždycky vzrušující událostí. Všichni se na ni hodně těší, protože je třeba pozastavit provoz, anebo jít do práce třeba o víkendu mimo špičku. Důvodů ke stěhování se najde spoustu. Buď dostanete výpověď z pronájmu, nebo vaše společnost prostě roste a stávající pracovní prostory už nestačí. A co teprve, když se stáváte součástí jiné společnosti a přichází na řadu zcela nový brand?

Všechny tyto možnosti mají stejný dopad na stávající systémy, dokumenty a mnoho dalšího. Vše se musí přepsat, předělat, sjednotit. A to je právě ten okamžik, kdy do stěhování vstupujeme my!

Hlavně žádné složitosti

Naše služby zahrnují změnu všech dokumentů, šablon a automatických procesů, které využívají adresu sídla. Připravíme kontakty a provedeme hromadné odeslání informací o změně. S naším novým uživatelským rozhraním není problém ani přizpůsobení se nové korporátní identitě a konfigurace barevných schémat.

S Flexideo už se nemusíte starat o administrativní trable spojené se změnou sídla nebo zavedením nové značky. Nechte to na nás a věnujte se klidně dalším aspektům růstu vaší společnosti! Už jenom se stěhováním budete mít jistě plné ruce práce.

Flexideo – rosteme spolu s vámi!

Další články

Všechny články