ROZHOVOR: Flexideo očima vývojáře

Jak se staví Flexideo? Co vlastně znamená no-code a v čem je jeho hlavní síla i směrem do budoucna?

background-implicit

Popovídali jsme si s naším vývojářem Petrem, který má za sebou už desítky softwarových řešení založených právě na našem systému Flexideo. 

Petře, začneme vlastně tím nejdůležitějším. Jak bys stručně popsal koncept no-code systému Flexideo?

No-code systém Flexideo je univerzální platforma, která umožňuje konfigurovat aplikace bez nutnosti programování.

Proč by si firma měla zvolit no-code přístup při vývoji aplikací?

No-code přístup přináší rychlý vývoj aplikací bez potřeby složitého programování. To šetří čas a celkové náklady. Ve Flexideo jsme schopni připravit plnohodnotnou aplikaci v řádu pár týdnů. Zároveň lze aplikaci kdykoliv přizpůsobit novým podmínkám na trhu.

Jakým způsobem Flexideo zajišťuje flexibilitu a rychlost vývoje aplikací?

Flexideo umožňuje konfigurovat aplikace postupně a jednoduše testovat různé varianty, s rychlou implementací změn a nových funkcí. Díky tomu je aplikace plně otestovaná a připravena pro okamžité nasazení do procesu. 

Jaké jsou hlavní výhody používání no-code systému Flexideo pro firmy?

Flexideo nabízí univerzálnost v konfiguraci aplikací, flexibilitu v přizpůsobení, snadnou integraci s existujícími systémy, a jak už jsem říkal, nízké počáteční náklady. Když to řeknu jednoduše, tak Flexideo nemá úplně cílovou skupinu. Náš systém může využívat pekař, stejně tak jako vedoucí ve výrobě. Je na každém, co potřebuje. My mu to připravíme na míru.

Jakým způsobem je zajištěna škálovatelnost platformy Flexideo pro různé potřeby a velikosti firem?

Flexideo umožňuje začít s malým řešením a postupně přidávat další funkcionality, což zajišťuje jeho škálovatelnost a potenciál pro budoucí rozvoj. Opět jako výhodu vytáhnu čas, protože ten se v každém byznyse počítá v penězích. Flexideo je opravdu TGV mezi nákladními vlaky.

Jaké jsou možnosti integrace Flexideo se třetími stranami a stávajícími systémy?

Flexideo nabízí možnosti snadné integrace s třetími stranami a existujícími systémy pomocí běžných nástrojů. Cokoliv firma používá můžeme jednoduše připojit do vašeho Flexideo systému. Vše tak lze v podstatě řídit z jednoho místa.

Jak je zajištěna dokumentace a audit nastavení v platformě Flexideo?

Jednotlivé konfigurace v systému Flexideo lze využít k dokumentaci. Platforma poskytuje systémovou kontrolu při ukládání nového nebo změněného nastavení.

Jaké technologie jsou používány ve Flexideo pro vývoj aplikací?

Flexideo využívá robustní 3-třívrstvou architekturu, responzivní design a moderní technologie pro vývoj aplikací.

Petře, jak bys popsal budoucnost a další možnosti rozvoje platformy Flexideo?

Flexideo má neomezené možnosti rozvoje. Reaguje na nové trendy, má možnosti postupného přidávání nových funkcionalit, snadno se dá celý systém modernizovat. Flexideo je v podstatě systém bez limitů, navíc otevřen všemu, co v budoucnu přijde.

Jaké společnosti už Flexideo využívají?

Nevím, zda můžu být konkrétní, ale máme za sebou už desítky spokojených klientů, se kterými častokrát pracujeme na neustálém vývoji a zdokonalování jejich aplikace. Předáním aplikace práce totiž končit nemusí. Stále jsou nové možnosti, zjednodušení, i samotné firmy přichází s novinkami ve svém procesu. To vše řešíme a vyřešíme.

Děkujeme za rozhovor!

Další články

Všechny články