Ke stažení

V této části je možné stahnout si aktuální verze programů a doplňkových souborů pro fungování systému.


Replikátor

Program pro přípravu a generování verze aplikace platformy flexideo (popis programu naleznete zde).

instalátor programu setup.exe (release)

binary pack 20240419b.zip (betaverze)

Základním stavebním kamenem systému flexideo je program replicator, který se stará o tvorbu aplikace a jejích verzí. Replikátor rovněž pomáhá i s návrhem definice, která je podkladem pro tvořené verze.


Nástroje flexideo

Pro usnadnění různých úkonů s aplikací flexideo jsou k dispozici obecné nástroje v podobě programu flexideo tools. Podrobnější popis naleznete zde.

instalátor programu replikátor: setup.exe (aktuální verze)

Tento .NET framework umožňuje snadné doplnění potřebných procesů, které je třeba provádět především z hlediska specifických aplikačních, ale i administračních potřeb. Pro programátory je zde připraven snadný způsob zadávání vstupních údajů, evidence úloh pro každý nástroj a seznam flexideo serverů, se kterými je možné pracovat. Vše je evidováno prostřednictvím pomocných XML souborů ukládaných v pracovní složce. Je zde připravena třída pro komunikaci s flexideo serverem, třída pro práci s typovými XML soubory a mnoho různých pomocných funkcí. Na hotové nástroje je pak možné samostatně prostřednictvím odkazů (zástupců Windows) na jejich podsložky.


Aktualizátor flexideo

Platforma flexideo je sama o sobě aktualizována pomocí programu flexideo updater, který kontroluje oblasti ve zvoleném kmenovém projektu dle dodané nebo sestavené souborové mapy, ukládá si rozdíly, umožňuje náhledy a různé režimy aktualizací pro různé složky. V nastaveních aplikace je pak možné replikátorem zajistit např. přenos aktualizací akcí nebo uživatelsky definovaných šablon z jedné aplikace do jiných.

instalátor programu upater: setup.exe

Více o systému aktualizací najdete v části systém aktualizací.


Uživatelské rozhraníDADflexideo toolsSystém aktualizacíKe stažení